Fonmoney -

Gizli ücret ödemeden kontör TL yükleyin

Fonmoney'den herkese merhaba!

Bugün birçok kişinin içine düştüğü "gizli ücret" tuzağından bahsedeceğiz. Bildiğiniz gibi kontör yani TL yüklemek için pek çok online hizmet bulunuyor. Sadece online hizmetler değil, tek bir telefon numarasını arayarak istediğiniz zaman istediğiniz yerde de kontör yükleyebiliyorsunuz. Peki, her şey bu kadar toz pembe mi? Birçok hizmet kontör yükleme işleminden gizli ücret alıyor. Vermiş olduğunuz kredi kartı numarasından çok küçük miktarlarda aylar boyunca kesintiler yapıp bir çeşit dolandırıcılığa imza atıyor.

Sizleri bu konuda uyarıyor ve Fonmoney'nin şeffaf ve güvenilir dünyasına davet ediyoruz. Fonmoney'de vermiş olduğunu kredi kartı bilgileri sadece bir kere yani sizin tarafınızdan yapacağınız işlem için kullanılır. Sisteme üyelik mecburi olmadığından başka bilgileriniz de kaydedilmez. Fiyatlarımız, kontör yükleyeceğiniz sayfada açıkça belirtilmiştir, burada belirtilenin dışında başka bir sürpriz ücretle karşılaşmazsınız.

Fonmoney'nin son derece güvenli hizmetinden faydalanın, siz de sevdiklerinizle her zaman ve her yerde ileitşimde kalın!

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.