Fonmoney -

Güvenlik ve ucuzluk arasındaki ikilem!

İnternet üzerinden kontör yüklemek günümüzde artık temel metot haline gelmeye başladı diyebiliriz. Akıllı telefonların her an internete bağlanabiliyor olması da bu duruma yadsınamaz bir katkı sağlıyor. Fakat sektör gelişirken kullanıcılar için de yen sorunlar çıkıyor.

Sorunlardan en önemlisi güvenlik faktörü. Belirli ödeme şekillerini kabul etmeyen, sadece en güvenilir metotları kullanan sitelerde fiyatların daha yüksek olması anlaşılır olduğu kadar meşru da. Müşteriler destek servisi olmayan, güvenlik sistemleri olmayan ve kullanıcı ara yüzeyi herşeyi zorlaştıran bir siteye daha ucuz diye yönlenir mi?

Piyasada uzun süre kalıcı olabilmiş tüm hizmet sağlayıcılar değerlendirildiğinde güvenli ve geniş kapsamlı bir hizmetin, ucuz olana tercih edildiği görülüyor.

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.