Fonmoney -

Fonmoney'le sevdiklerin Şubat ayında da yanında

Kışın içinizi soğutmasına izin vermeyin! 22 ülkede hizmet veren Fonmoney Şubat ayında da sevdiklerinizle aksaksız iletişim içinde olabilmeniz için yanınızda. Fonmoney'nin ne işe yaradığını merak mı ediyorsunuz? Hemen anlatalım:

Fonmoney ile Turkcell, Vodafone ve Avea'ya ait tüm faturasız hatlara 20,30,50 TL değerlerinde yükleme yapabilirsiniz. Ailenizden bir kimsenin kontöre ihtiyacı olduğunda, bir akrabanıza maddi veya manevi destek olmak istediğinizde Fonmoney her zaman yanınızda. Faturasız hattın numarasını girerek işleme başlamanız yeterli. 14 Şubat Sevgililer Günü'nde sevdiklerinize küçük bir hediye vermek için yine Fonmoney'i kullanabilirsiniz.

Kontör göndermek istediğiniz numarayı girin; kontör miktarını seçin. Kredi kartı, Sofort Überweisung ve Paysafecard ile ödeme seçeneklerini sunuyoruz. Herhangi bir sorunda 7/24 bize danışabilirsiniz. Fonmoney ile kontörünüzün sahibine ulaşacağından %100 emin olabilirsiniz.

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.