Fonmoney -

Fonmoney ile dünyanın 22 ülkesine kontör gönder!

⇒Fonmoney'den yeni hizmet: Almanya'dan Türkiye'ye para gönderme hizmeti için tıklayın! 

⇒Fonmoney ile EUR hesaplarınızdan TL hesaplarına, Türkiye'ye para gönderin

Dünyanın en güvenli ve kullanımı en kolay online kontör yükleme servisi Fonmoney’i kullanarak dünyanın dört bir yanından tam 22 ülkenin faturasız cep telefonu hatlarına kontör yükleyebileceğinizi biliyor muydunuz? Peki ya, teknik ve müşteri hizmetlerimizden Türkçenin yanı sıra Almanca, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Portekizce, İspanyolca, Lehçe, Hırvatça, Romence, Slovakça, Çekçe, Rusça, Sırpça, Boşnakça, Lüksemburgça ve Macarca olmak üzere toplam 17 dilde yararlanabileceğinizi?

 

Hangi ülkelere kontör gönderebilirim?

 

Polonya, Romanya, Ukrayna ve Hırvatistan’a Avrupa’nın ve hatta dünyanın neresinde olursanız olun, yalnızca bir kaç dakikanızı alacak bir işlemle kontör yükleme yapmanız mümkün. Tek yapmanız gereken, Fonmoney sitesine girerek dil ve ülke seçimi yapmak. Ülke ve dil seçiminizi istediğiniz ülke bayrağına tıklayarak gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin İngiltere’den Polonya’ya kontör göndermek için Polonya bayrağını tıklayın ve Lehçe sayfamızdan kontör yükleyin. Aynı şekilde Romanya, Ukrayna ve Hırvatistan için de kontör yükleyebilirsiniz.

 

Türkiye’ye kontör göndermenin en kolay yolu

 

Almanya, İngiltere, Belçika, Fransa, Hollanda ve daha nice ülkeden Türkiye’ye kontör göndermek yalnızca birkaç dakikanızı alır. İnternet bağlantınız olan her noktadan güvenliği uluslararası düzeyde sağlanmış internet sitemizden Türkiye’deki Turkcell, Vodafone ve Avea hatlarına kontör göndermek hem kolay, hem hızlı!

 

Fonmoney her yerde, her zaman sizinle

Küba’dan Filipinlere, Dominik Cumhuriyeti’nden Tayland’a, Hindistan’dan Polonya’ya dünyanın 22 ülkesinde Fonmoney her zaman seninle! Uzun süre evinden uzak kalıyorsan www.fonmoney.net adresine bir yerlere kaydetmeyi unutma! Dünyanın neresinde olursan ol, evine ulaşmak Fonmoney’le güzel, Fonmoney’le kolay ve hızlı!

 

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.