Fonmoney -

Fonmoney'de kayıtlı kullanıcı olmanın faydaları

Dünyanın kullanımı en kolay, en güvenli ve en hızlı kontör yükleme hizmetini sunan Fonmoney müşterilerine kayıt olma imkanı da sunuyor. Peki, Fonmoney'de kayıtlı kullanıcı olmanın faydaları nelerdir?

Fonmoney'nin anasayfasını ziyaret ettiğinizde sağ üst köşede bulunan "Üye Ol" ibaresini tıklayın ve kayıt işlemine hemen başlayın. Google, Yahoo veya Facebook hesabınızı kullanarak üye olabileceğiniz gibi, formu doldurarak da Fonmoney kontör yükleme hizmetinin bir üyesi olabilirsiniz. Üyelik işleminiz tamamlandıktan sonra, bir Fonmoney üyesi olarak yapacağınız işlemler kayıt altına alınır, böylece yaptığınız tüm işlemlere Hesabım bölümünden kolayca ulaşabilirsiniz. Fonmoney her kontör yüklemesi için bir işlem numarası vermektedir. Bu işlem numaralarına Hesabım bölümünden ulaşabilirsiniz, böylece eğer yüklemelerinizle ilgili bir sorun yaşarsanız, yapmış olduğunuz işlemin numarasını teknik ekibimize ileterek, sorunun hızlıca çözülmesine yardımcı olabilirsiniz.

Üye müşterilerimizin bir avantajı da Fonmoney'deki yenilik ve kampanyalardan email yoluyla haberdar olabilmeleri. Her ay yolladığımız Newsletter'lar ile üye müşterilerimizi kampanyalarımız ve önemli aksiyonlarımız hakkında bilgilendirmekteyiz.

Fonmoney kullanıcısı ve üyesi olmak için hemen tıklayın, hem yeniliklerimizden, hem de kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun.

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.