Fonmoney -

Avea Hatlara TL Yüklerken Avrupalı Kredi Kartlarının Kullanımı

p> ⇒Fonmoney'den yeni "Türkiye'ye para transferi" hizmeti 

⇒ Almanya'dan Türkiye'ye para göndermek için şimdi tıklayın! 

Bu konu özellikle Türkiye izinlerinde Avea faturasız hattı kullanan ve hattının kapanmaması için TL yüklemek veya tanıdıkları Avea faturasız hat sahibi olup, onlara online alışveriş ile kredi kartı ile ödeme yaparak TL yollamak isteyenleri ilgilendiriyor.

Avea TL Yükle

Evet, sevgili Fonmoney Blog okuyucuları! Avrupa’da yaşayanların Avrupa ülkelerinde kullandıkları kredi kartlarıyla Avea’nın kendi TL Yükle sistemini kullanmaları ne yazık ki mümkün değil. Avea’da güvenlik nedeniyle sadece Türkiye bankalarına ait kartlar kullanılabiliyor. Almanya’dan Avea TL yüklemek, Fransa’dan Avea kontör yüklemek, İngiltere’den Türkiye’ye Avea TL yüklemek, Belçika’dan Türkiye’ye Avea kontör göndermek isterseniz Avea’da bu ülkelerde kullanmakta olduğunuz kredi kartları geçerli değil. Avea TL Yükle ekranında Avrupa’da kullanmakta olduğunuz kredi kartını denediğinizde hata ekranıyla karşılaşıyorsunuz. 

Fonmoney ile TL yüklemek güvenli ve çok kolay

Peki! Bu durumda ne yapacağız? Fonmoney, Avrupa’da kullanılan kredi kartlarıyla yükleme yapmak isteyenleri kendi hizmetini kullanmaya davet ediyor. Fonmoney ile Avea kontör yüklemek, Avea TL yüklemek gerçekten çok kolay. Telefon numarasını, yüklemek istediğiniz kontör yani TL miktarını seçmeniz yeterli. Ardından ödeme ekranında da görebileceğiniz gibi kredi kartının yanında anında havale veya Paysafecard ile de ödeme yapabilirsiniz. Ödeme gerçekleştiğinde TL alıcı faturasız hatta yüklenir. İşte hepsi bu kadar.

Kredi kartı ile Avea TL Yükle

Avrupa’nın neresinde olursanız olun, 3 adımda Fonmoney ile Avea TL yükleyebilirsiniz. Kredi kartınızın hangi bankaya ait olduğu fark etmez. Fonmoney ile 3 adımda TL yükleme işleminiz tamamlanır. Üstelik kredi kartıyla ödeme yapmak zorunda da değilsiniz. Faturasız hatlar için güvenli alışverişin adresi Fonmoney’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sevdiklerinizle mutlu günlerde iletişimde kalmanız dileğiyle...

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.