Fonmoney -

7/24 Hizmet Başındayız!

Online kontör yüklemenin dünyadaki en kolay yolu Fonmoney günün her saati sizlere hizmet sunmaktadır. İnternet bağlantınızın olduğu her noktadan yani dünyanın dört bir yanından Türkiye’deki faturasız hatlara kontör, TL, bakiye yüklemek mümkün. TL, kontör ve bakiye yüklemenin Fonmoney’den daha kolay bir yolu henüz icat edilmedi diyebiliriz.

 

Teknoloji hayatımızı büyük ölçüde kolaylaştırıyor ve biz her geçen gün teknolojilerimiz olmadan bir hayat düşünemez hale geliyoruz. Maalesef ki bu teknolojileri kullanırken bazen her şey mükemmel olmayabiliyor. Kontör yükleme işlemlerinde takılma, kontör yüklenmesinde gecikme, ödeme esnasında işlemin tamamlanmaması gibi sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Ancak paniğe hiç gerek yok.

 

Fonmoney Teknik Ekibimiz, [email protected] e-mail adresine yollayabileceğiniz sorularınızı yanıtlamak üzere görev başındadır. Sorularınız en geç 12 saat içinde yanıtlanır, problemleriniz en geç 12 saat içinde çözülür. 7/24 hizmet alabileceğiniz Fonmoney ile iletişimin keyfini doya doya çıkarmanız dileğiyle...

Finansal hizmet Mi Envío Entidad de Pago, S.L., bir Transpaygo Limited yan kuruluşu, tarafından sağlanmaktadır. kayıtlı ofisi Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1. kat (08003 - Barselona) adresindedir. Mi Envío, İspanya Merkez Bankası'nda 6926 referans numarası ile kayıtlı bir yetkili finans kurumu.

Teknik servis, Alser Strasse'de bulunan Fonmoney GmbH tarafından sağlanmaktadır. 21/6, 1080 Viyana, Avusturya.