Fonmoney -

Yeni Kontör Yükleme Sitemizi Gördünüz mü?

Faturasız hatlara kontör alışverişinin en güvenli, en kolay ve en hızlı adresi Fonmoney yeni internet sayfasını gururla sunar! Her gün dünyanın dört bir yanında binlerce kişinin güvenli, hızlı ve kolay bir biçimde sevdikleri için kontör alışverişi yaptığı Fonmoney yeni internet sitesiyle müşterilerine çok daha hızlı bir şekilde ve çok daha modern bir görünümle hizmet verecek.

Fonmoney Neden Tercih Ediliyor?

Fonmoney’nin tercih edilmesinin en büyük sebebi, Avea, Turkcell ve Vodafone GSM operatörlerinin online mobil yükleme hizmetlerinin Avrupa bankalarından alınmış kredi kartlarıyla alışverişe izin vermiyor oluşu. Fonmoney kullanıcıları ise internet bağlantısına sahip oldukları her an, istedikleri kredi kartı ile diledikleri an kontör yükleme yapabiliyorlar. Kredi kartı ile yapılan alışverişler dünya devlerinin kullandığı güvenli ödeme alanlarında gerçekleşiyor. Kredi kartı ile alışveriş yapmayı tercih etmeyen müşterilerimize hemen havale Sofort Banking veya Paysafecard ile ödeme yapma imkanı sunuyoruz.

Fonmoney’e 5 Yıldız

Kontör yükleme işleminin bir numaralı adresi Fonmoney’nin sunduğu güvenli ve hızlı alışveriş hizmeti kullanıcılarından 5 yıldızlı pek iyi alıyor. Fonmoney’de alışverişleri sonrasında Trustpilot adlı uluslararası isimli müşteri memnuniyeti ölçeği üzerinden puanlama yapabilen kullanıcıların %93’ü Fonmoney’e tam puan veriyor. Fonmoney’nin kullanıcılarına sunduğu Teknik Destek ve müşteri memnuniyeti odaklı çözüm seçenekleriyle memnuniyeti arttırıyor. Gönül rahatlığı ile kontör yollayabilmeniz için gece gündüz çalışıyoruz.

Yeni Web Sitesi, Yeni Dönem

Fonmoney teknolojide yüksek kalite ve hız ile tasarımda sadeliği ve modern elementleri yeni sitesinde birleştirerek, kontör yükleme hizmetinin dışında daha büyük hizmetler de vermeye hazırlanıyor. Fonmoney olarak pek yakında özellikle göçmenleri ilgilendirecek büyük bir sürprizle karşınıza çıkacağız. Takipte kalın!

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.