Fonmoney -

Yaz hazırlıkları başlasın!

Avrupa’da 2015 yazının ilk günlerine bol güneşle girdiğimiz şu günlerde çalışmak, evde oturmak, öğrenciler için sınavlara hazırlanmak iyice zorlaşmaya başladı. Önümüzde bir de mübarek Ramazan ayı var. Ramazan bittiğinde hem Ramazan Bayramı, hem de Türkiye’de geçireceğimiz izin günleri bizleri bekliyor olacak.

Biz Fonmoney Türkiye ekibi her sene Türkiye izinlerinde aynı şeyi yaşardık: Bir yıl önce Türkiye’de akrabalarımızla, yakınlarımızla görüşmek için aldığımız faturalı hat kontör yüklemesi yapılmadığı için kapanmış olurdu. Faturasız hattı yeniden açtırmak da, yeni faturasız hat almak da hem masraflı, hem de zaman kaybı.

Elbette bu sorun online hizmet veren Fonmoney ile çözüldü. Artık sene içinde bir veya iki defa Fonmoney ile Türkiye faturasız hattınıza kontör yükleyerek faturasız hattınızın kapanmasına ve kötü sürprizlere engel olabilirsiniz. Fonmoney’nin sunduğu diğer bir avantaj ise Türkiye’deki akrabalarınıza online kontör gönderme kolaylığı sunması. Online kontör yükleme yaparak akrabalarınızı sevindirebilir, sizler için cüzi gelebilecek fiyatlarla akrabalarınıza maddi destek olabilirsiniz. Özellikle Ramazan Ayı’nda ve Ramazan Bayramı’nda sevdiklerimizle, akrabalarımızla iletişimde kalmak her zamankinden önemlidir.

Evet, 25 ila 30 derece arasında değişen hava sıcaklıkları bizi yaz aylarına hazırlamaya başladı. Bu hazırlıklarınıza Fonmoney de Türkiye’ye online kontör yüklemenin en kolay yolunu sunarak katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyor. Herkese güzel bir yaz dileriz!

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.