Fonmoney -

Yılbaşı hediyesi seçmek kolay değil!

Her gelen yıl ile birlikte yeni heyecanlar, yeni umutlar ve yeni dilekler de beraberinde gelir. Yılbaşı deyince akla geride bırakılan yıl gelir normalde. Fakat pek çoklarımız için yeni umutlar ve yeni başlangıçlar anlamına da geliyor.

Yeni yıla girmeden kendi heyecanınızı sevdiklerinize de yansıtmak en büyük isteklerinizden biri olabilir. Özellikle yılbaşı gecesi birlikte olmak istediğiniz kişi ya da kişilerin sizin için anlamı büyüktür. Bu sebepten dolayı, bu özel günü hediyesiz geçirmek olmaz! Yılbaşı hediyeleri seçmek balı başına bir olay, bir meşgale aslında.

Piyasa'da, sizlere yakın olan tanıdıklarınız için bir birinden farklı hediyeler yanı başınızdaki alışveriş merkezlerinde bulunabilir. Uzaktaki yakınlarınız ve sevdikleriniz için ise yılbaşı hediyeleri kartpostallar, mektuplar ve çeşitli küçük takılar olabilir mesela. Yılbaşı hediyesi seçerken hediyenizin tabi ki yılbaşı ile ilgili olmasına dikkat etmelisiniz. Yeni yılın ruhunu en iyi yansıtan, o geceye uygun en farklı ve güzel hediyeyi seçmek sizin için çok önemli noktalardan biri.

Bunlar dışında yılbaşını birbirinden uzak kutlamak zorunda olanlara ne demeli. Uzak da olsa sevdiklerinize hediye göndermek içinizden geçmiyor değildir. Fonmoney ile son ulaşamadığınız, son ana kalan ve sizden uzak olan tüm tanıdıklarınıza kontör göndermek mümkün. Tam bir yılbaşı hediyesi olmasa da, insanlara kendinizi hatırlatabileceğiniz güzel bir fırsat aslında.

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.