Fonmoney -

Vodafone Hatlara Cep Lira Yüklerken Avrupalı Kredi Kartlarının Kullanımı

⇒Fonmoney'den yeni "Türkiye'ye para transferi" hizmeti 

⇒ Almanya'dan Türkiye'ye para göndermek için şimdi tıklayın! 

Türkiye izinlerinde Vodafone faturasız hattı kullanan ve hattının kapanmaması için Cep Lira yüklemek veya tanıdıkları Vodafone faturasız hat sahibi olup, onlara online alışveriş ile kredi kartı ile ödeme yaparak Cep Lira yollamak isteyenler bu blog yazısını mutlaka okumalı!

Vodafone Cep Lira Yükle

Avrupa’da yaşayanların Avrupa ülkelerinde kullandıkları kredi kartlarıyla Vodafone’nun kendi Cep Lira Yükle sistemini kullanmaları ne yazık ki mümkün değil. Vodafone’da güvenlik nedeniyle sadece Vodafone’un Türkiye’de anlaşmalı olduğu bankalara ait kartlar kullanılabiliyor. Almanya’dan Vodafone TL yüklemek, Fransa’dan Vodafone kontör yüklemek, İngiltere’den Türkiye’ye Vodafone TL yüklemek, Belçika’dan Türkiye’ye Vodafone kontör göndermek isterseniz Vodafone’un kendi internet sitesindeki alışveriş hizmetinde bu ülkelerde kullanmakta olduğunuz kredi kartlarını kullanamıyorsunuz. Vodafone TL Yükle ekranında Avrupa’da kullanmakta olduğunuz kredi kartını denediğinizde hata ekranıyla karşılaşıyorsunuz.

Fonmoney ile TL yüklemek güvenli ve çok kolay

Avrupa’da kullanılan kredi kartlarıyla yükleme yapmak isteyenleri kendi hizmetini kullanmaya davet ediyoruz. Fonmoney ile Vodafone kontör yüklemek, Vodafone Cep Lira yüklemek gerçekten çok kolay, hızlı ve güvenli. Kontör yani Cep Lira göndermek, yüklemek için alıcı cep telefonu numarasını, yüklemek istediğiniz kontör yani TL miktarını seçmeniz yeterli. Ardından ödeme ekranında da görebileceğiniz gibi kredi kartının yanında anında havale veya Paysafecard ile de ödeme yapabilirsiniz. Ödeme gerçekleştiğinde TL alıcı faturasız hatta yüklenir.

Kredi kartı ile Vodafone TL Yükle

Avrupa’nın neresinde olursanız olun, 3 adımda Fonmoney ile Vodafone TL yükleyebilirsiniz. Kredi kartınız ister bir İngiliz bankasına, ister bir Alman bankasına ait olsun, sorunsuz bir şekilde Fonmoney üzerinden Vodafone Cep Lira yükleyebilirisiniz. Fonmoney ile 3 adımda TL yükleme işleminiz tamamlanır. Üstelik kredi kartıyla ödeme yapmak zorunda da değilsiniz. Faturasız hatlar için güvenli alışverişin adresi Fonmoney’i tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Sevdiklerinizle mutlu günlerde iletişimde kalmanız dileğiyle...

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.