Fonmoney -

Vodafone Cep Lira Yüklemenin En Kolay Yolu Nedir?

Fonmoney'den tüm Vodafonelulara merhaba!

Vodafone Cep Lira yüklemenin en kolay yolunu mu arıyorsunuz? Fonmoney, Vodafone Cep Lira yüklemenin de en kolay yolu. Tek yapmanı gereken Fonmoney adresini ziyaret etmek ve anlatacağımız sadece üç aşamalı işlemi takip etmek.

Fonmoney.net/tuerkiye adresine girin. Karşınıza çıkacak boşluğa Cep Lira yüklemek istediğiniz Vodafone faturasız hattın numarasını girin. Bir sonraki işleme geçin. Bir sonra işlem ekranından yükleme yapmak istediğniz miktarı seçin. 15, 20, 30 ve 50 TL miktarlarında Cep Lira yükleyebilirsiniz. Yüklemek istediğiniz Cep Lira miktarını seçtikten sonra ödeme ekranına geçin. Burada sizi üç farklı ödeme seçeneği bekliyor. Mesela kredi kartıyla ödeyebileceğiniz gibi Paysafecard ile veya Sofort Banking sistemini kullanarak hemen havale ile ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme gerçekleştikten ve ödenen miktarı tarafımıza ulaştığında Cep Lira'lar yükleme yapılmak istenen telefon numarasına yani alıcıya ulaşır.

İşte! Görmüş olduğunuz gibi Vodafone Cep Lira yüklerken ne kayıt olmanıza gerek var, ne de bilgilerinizi bizimle paylaşmanıza. Kayıt olmadan, anında, güvenli bir şekilde, en hızlı kontör yani Cep Lira yüklemenin adresi şüphesiz Fonmoney!

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.