Fonmoney -

Uzaktaki sevdiklerime nasıl sürpriz yaparım?

Fonmoney dostları merhaba! Size bir soru: uzaktaki bir sevdiğinizden nasıl bir hediye gelse sevinirdiniz? Ya da şöyle soralım: şimdi kapıdan nasıl bir sürpriz girse havalara uçardınız? Mesela uzun zamandır yolunu gözlediğiniz ve internet sipariş verdiğini bir ayakkabı. Veya en sevdiğiniz dostunuz elinde bir pastayla kapıyı çalsa. Veya bir arkadaşınız size pizza ısmarlamış olsa. Veya cep telefonunuza birden bire kontör yüklense, sevinmez miydiniz?

Bizce sevinirdiniz. Peki ya, sevdiklerinizi aynen bu şekilde, yalnızca bir dakikanızı alacak bir online kontör alışverişi ile sevindirmek istemez miydiniz? Yapmanız gereken tek şey Fonmoney adresini ziyaret etmek ve Türkiye’yi ülke olarak seçmek. Ardından Türkiye’deki sürpriz yapmak istediğiniz kişinin numarasını yazın. Bir sonraki adımda kaç kontör yüklemek istediğinizi belirtin. İlerleyin ve ödeme ekranına gelin. Almanya’dan Türkiye’ye kredi kartı, Paysafecard ve Sofort Banking kullanarak kontör yüklemek mümkün. Ödeme ekranında öde butonuna basarak Almanya’dan Türkiye’ye kontör gönderebilir, sevdiklerinizi sevindirebilirsiniz.

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.