Fonmoney -

Türkiye'ye kontör göndermenin en kolay yolu: Fonmoney

kontör yükle

 

⇒Fonmoney'den yeni "Türkiye'ye para transferi" hizmeti 

⇒ Almanya'dan Türkiye'ye para göndermek için şimdi tıklayın! 

Türkiye'deki Turkcell, Avea/Turk Telekom ve Vodafone faturasız hat kullanan sevdiklerinize kontör göndermenin en kolay yolu Fonmoney'den geçiyor. Fonmoney online kontör yükleme hizmeti ile yalnızca 3 adımda Türkiye'deki hatlara kontör yükleyebilirsiniz. Önce yükleme yapmak istediğiniz numarayı girin ve ardından yüklemek istediğiniz kontör miktarını seçin. Fonmoney ile 20, 30, 50 TL değerinde kontör TL yükleme yapabilirsiniz. Bu işlemin ardından Paysafecard ile ödeme, kredi kartı ile ödeme, banka kartı ile Sofort Banking hizmetini kullanarak ödeme seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Sorularınız için Sıkça Sorulan Sorular sayfamızı ziyaret edebilir veya her türlü soruda bize direkt olarak [email protected] adresinden danışabilirsiniz. 

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.