Fonmoney -

Türkiye'ye kontör göndermenin en kolay yolu

⇒Fonmoney'den yeni hizmet: Almanya'dan Türkiye'ye para gönderme hizmeti için tıklayın! 

⇒Fonmoney ile EUR hesaplarınızdan TL hesaplarına, Türkiye'ye para gönderin

Fonmoney'nin Türkiye'ye kontör göndermenin en kolay yolu olduğunu bilmeyen kaldı mı? Türkiye'ye kontör göndermek için yapmanız gereken tek şey Fonmoney kontör yükleme hizmetini ziyaret ederek kontör yükleme işlemi yapmak istediğiniz numarayı yazın. Bir sonraki adımda yüklemek istediğiniz kontör miktarını tıklayınız. Bir sonraki adımda da görebileceğiniz gibi Fonmoney tam 3 farklı ödeme seçeneği sunuyor. Kredi kartı ile kontör yükleme, banka kartı ile kontör yükleme ve Paysafecard ile kontör yükleme işlemi yapabilirsiniz. Ödeme gerçekleştiğinde kontör alıcıya ulaştı bile!

Unutmayın! Almanya'dan, Avusturya'dan, İtalya ve Fransa'dan, Belçika ve Hollanda'dan, Azerbaycan ve Bulgaristan'dan, dünyanın neresinde olursanız olun Fonmoney ile yalnızca 3 adımda Türkiye'ye kontör gönderebilirsiniz.

Almanya'dan Türkiye kontör göndermek için tıklayın...

Belçika'dan Türkiye'ye kontör göndermek için tıklayın...

Hollanda'dan Türkiye'ye kontör göndermek için tıklayın...

Fransa'dan Türkiye'ye kontör göndermek için tıklayın...

İngiltere'den Türkiye'ye kontör göndermek için tıklayın...

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.