Fonmoney -

Türkiye'ye ayak basar basmaz yapacağınız ilk şey nedir?

⇒ Fonmoney ile Türkiye'deki faturasız hatlara kontör yüklemek için tıklayın

Gurbetçilerimizin çoğu Türkiye'nin yolunu tuttu, hatta sınırdan geçti ve dahi yurtlarına döndüler bile. Bazılarımız ise Türkiye'ye ayak basacağımız günü bekliyoruz. Soruyoruz: Türkiye'ye ayak basar basmaz yapacağınız şey nedir?

Özlediğimiz kişilere kavuşmak, büyüklerimizin ellerinden öpmek, hediyelerini vermek ve içten içe en sevdiğimiz yemeklere kavuşmayı iple çekmek kesin plan. Onun dışında internet bulduğumuz ilk noktadan Türkiye tatilimizin bol iletişimli geçmesi için Fonmoney ile faturasız hatlarımıza kontör yüklemek.

Fonmoney ile kontör yüklemek için önce kontör yüklemek istediğiniz numarayı yazın. Numarayı doğru girdiğinizden mutlaka emin ol, bir iki kez kontrol edin. Kontör yüklemek istediğiniz numarayı doğru girdiğinizden emin olduktan sonra 20, 30 ve 50 TL yükleme seçeneklerinden birini seçiniz. Bir sonraki adımda kredi kartı, banka kartı veya Paysafecard ile ödeme seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Ödeme işleminiz gerçekleştiğinde kontörünüz yüklendi bile.

Fonmoney, tüm Fonmoney Türkiye kullanıcılarına, güzel bir Türkiye tatili geçirmelerini diler.

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.