Fonmoney -

Türkiye'den Ukrayna'ya Kontör Gönderin

Ukrayna'daki ve Türkiye'deki dostlarımıza merhaba! Türkiye'den Ukrayna'ya kontör göndermek, Ukrayna'dan Türkiye kontör yüklemek sandığınızdan çok daha kolay. Ukrayna'da yaşıyorsunuz ve Türkiye'deki telefonunuza TL yüklemeniz gerekiyor. Veya Ukrayna'da yaşıyorsunuz ve Türkiye'desiniz. Tam bu sırada Kyivstar, MTS, Beeline veya life :) Ukrayna hatlarınıza çabucak Grivna yüklemek için Fonmoney Türkiye'den Ukrayna'ya kontör yükleme sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli olacak. Ukrayna’da yaşayıp Türkiye’deki faturasız hatlara yükleme yapmak isteyenler ise yine Fonmoney ile Ukrayna’dan Türkiye’ye TL yükleyebilirler.

Ukrayna'dan Türkiye'ye TL yüklemek, Türkiye'den Ukrayna'ya Grivna yüklemek Fonmoney'nin yeni tasarımlı, kullanıcı dostu yeni sayfasıyla şimdi daha da kolay. Yapmanız gereken tek şey Fonmoney sayfasına gelerek, ülke seçiminde bulunmak. Ukrayna'ya kontör yollamak için ülkelerden Ukrayna'yı, Türkiye'ye yollamak için ülkelerden Türkiye'yi seçin ve kontör yükleme işlemine başlayın. Karşınıza gelecek numara giriş ekranında +90 veya +380 yazmadan, numaranın başına 0 eklemeden yükleme yapmak istediğiniz numarayı yazın. Bir sonraki sayfada ise yükleme seçeneklerini göreceksiniz. Ukrayna için 150, 200, 250 UAH(Grivna) yükleme seçenekleri, Türkiye için 20, 30 ve 50 TL'lik yükleme seçenekleri sunulur. Yükleme miktarını da belirledikten sonra Ukrayna'dan Türkiye'ye kontör göndermek, Türkiye'den Ukrayna'ya TL yüklemek, kontör göndermek için ödeme ekranına gelin. Ödeme ekranında da görebileceğiniz gibi kredi kartı, Sofort Überweisung veya Paysafecard ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme gerçekleştiğinde kontör gönderilir, TL yüklenir. İşte bu kadar basit. İster Ukrayna'dan Türkiye'deki sevdiklerinize, ister Türkiye'den Ukrayna'daki sevdiklerinize ulaşmaya çalışın, en kolay yolunun Fonmoney'den geçtiğini unutmayın.

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.