Fonmoney -

Türkiye’den Ukrayna’ya – Ukrayna’dan Türkiye’ye Kontör Göndermek

Türkiye'de ve Ukrayna'da yaşayan herkese merhaba! Ukrayna’da yaşayıp Türkiye’deki sevdiklerine kontör yani TL yollamak isteyenler ve Türkiye’de yaşayıp Ukrayna’daki sevdiklerine TL yollamak isteyenlere müjde! Fonmoney ile Ukrayna’dan Türkiye’ye, Türkiye’den Ukrayna’ya kontör yollamak, TL yüklemek çok kolay! Nasıl mı? Çabucak anlatalım!

Sadece 3 adımda yükle

Türkiye’den Ukrayna'ya kontör göndermek, kontör yollamak için Fonmoney'nin sayfasında ülke seçeneği olarak Ukrayna’yı seçerek işe başlayın. +380 ülke koduyla başlayan numarayı girin. Kontör yükleme seçeneklerinden seçim yaparak Kyivstar, MTS, Beeline, life :) ve Utel operatörlerinin hatlarına kontör yüklemesi yapın. Fonmoney Ukrayna'daki telefonlara Türkiye'den kontör yüklemek için, 150, 200 ve 250 UAH değerinde kontör seçenekleri sunuyor. Ödemenizi Türkiye'de kullanmakta olduğunuz kredi kartlarınız ile, hemen havale ile veya Paysafecard kullanarak gerçekleştirebilirsiniz.

Türkiye’den Ukrayna’ya – Ukrayna’dan Türkiye’ye

Türkiye'den Ukrayna'ya kontör yüklemek işte bu kadar basit. Aynı adımları Ukrayna’dan Türkiye’ye kontör yollarken, Ukrayna’dan Türkiye’deki faturasız hatlara TL yüklerken takip edebilirsiniz. Fonmoney, Türkiye ve Ukrayna arasındaki iletişimde köprü olmaya devam ediyor. Türkiye’den Ukrayna’ya, Ukrayna’dan Türkiye’ye kontör gönderirken Fonmoney’den iyisi yok. Sevdiklerinizle hep iletişimde kalabilmeniz dileğiyle.

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.