Fonmoney -

Türkiye’den Life Hatlarına Kontör Yükleme

Türkiye’den Ukrayna’ya yaşamaya, okumaya gidenlerin en büyük sıkıntılarından biri de tatil dönemlerinde ya da acil durumlarda Life faturasız hatlara kontör yüklemek olabiliyor. İşte tam bu anda Fonmoney devreye giriyor ve Türkiye’den ya da dünyanın dört bir yanından internet bağlantınızın olduğu her noktadan Ukrayna’daki Life hatlara Grivna kontör yüklemenin en kolay yolunu sunuyor.

Life hattınızın numarasını biliyorsunuz değil mi? Şimdi Fonmoney kontör yükleme sayfasını tıklayın ve Ukrayna’da kullandığınız Life numaranızı karşınıza çıkan boşluğa yazın. Ardından Life cep telefonu hattınıza yüklemek istediğiniz Grivna kontör miktarını girin. Türkiye’den Ukrayna’daki Life hatlara yüklemek için Fonmoney 150, 200 ve 250 UAH Grivna değerinde kontör miktarları sunuyor. Yükleme yapmak istediğiniz miktarı seçtikten sonra Ukrayna’ya kontör gönderme işleminiz ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra tamamlanacak. Ukrayna’ya kredi kartı ile kontör gönderme için Fonmoney’den daha güvenli ve hızlı bir online servis bulunmuyor. Life kontör yükleme sırasında oluşabilecek her sorunda bize başvurabilirsiniz. Teknik ekibimiz Türkiye’den Ukrayna’ya kontör yükleme, Türkiye’den Ukrayna’ya kontör gönderme sırasında oluşabilecek tüm sorularınızda 7/24 yardım için hazır bekliyor olacak. Life kontör yükleme hiç bu kadar kolay, hızlı ve güvenli olmamıştı. Kontörlerinizi iyi günlerde kullanın!

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.