Fonmoney -

Türkiye’den Kyivstar Kontör Yükleme

Ukrayna’da yaşayanlara müjde! Artık dünyanın neresinde olursanız olun Kyivstar hatlı telefonlarınıza Fonmoney ile kolayca Grivna yükleyebileceksiniz. Nasıl mı? Hemen anlatalım.

Türkiye'den Ukrayna'ya Nasıl Kontör Gönderilir?

Örneğin Ukrayna’da öğrencisiniz ve Türkiye’de yaz tatilindesiniz. Biliyoruz ki Ukrayna’da kullandığınız Kyivstar hattınıza ayda bir yükleme yapmanız gerekiyor ki, paketiniz aktive olsun. Türkiye’den Kyivstar kontör yükleme, Ukrayna Kyivstar kontör yükleme, Kyivstar kontör gönderme, Kyivstar kontör yollama için ne yapmak gerekiyor? Hemen Fonmoney kontör yükleme sayfasını tıklayın, Kyivstar hatlı telefon numarasını girin. 150, 200 veya 250 UAH (Grivna) tutarlarından birini seçin ve ödeme ekranına gelin. Ödeme ekranında da görebileceğiniz gibi dilerseniz kredi kartıyla, dilerseniz banka hesabınızdan veya Paysafecard ile ödeme yapabilirsiniz.

Ödeme işlemi gerçekleştiğinde Grivna kontör hemen Ukrayna Kyivstar hattınıza yüklenir. Aynı şekilde Türkiye’den Ukrayna’daki tüm faturasız hatlı telefonlara kontör gönderebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey Fonmoney Ukrayna sayfasına girmek. Daha ayrıntılı bilgi için bir diğer blog yazımızı da okuyabilirsiniz.

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.