Fonmoney -

Türkiye'deki Vodafone hatlara kontör gönderme

⇒Fonmoney'den yeni "Türkiye'ye para transferi" hizmeti 

⇒ Almanya'dan Türkiye'ye para göndermek için şimdi tıklayın! 

Vodafone Türkiye kontör gönderme işlemlerinizi Fonmoney ile güvenli, hızlı ve dilerseniz kayıt olmadan gerçekleştirebilirsiniz. Vodafone TL yükleme işlemi için yapmanız gereken tek şey Vodafone Kontör Yükleme sayfamızı ziyaret ederek Vodafone kontör yüklemek istediğiniz numarayı girmek ve 20, 30, 50 TL yükleme seçeneklerinden birini seçmek. Bir sonraki adımda kredi kartı ile Vodafone kontör yükleme, banka kartı ile Vodafone kontör yükleme veya Paysafecard ile Vodafone kontör yükleme seçeneklerinden biri tercih edebilirsiniz. İşleminiz sona erdiğinde kontörünüz yüklendi bile!

 

Yükleme sırasında bir hata oluşursa veya kontörünüz yüklenmez ise bize başvurun. Fonmoney'i tercih ettiğiniz için teşekkürler!

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.