Fonmoney -

Turkcell, Vodafone ve Avea hatlarının kapanmaması için...

⇒ Fonmoney'den yeni "Türkiye'ye para transferi" hizmeti 

⇒ Almanya'dan Türkiye'ye para göndermek için şimdi tıklayın! 

Türkiye hattınızı yalnızca Türkiye tatillerinde yüklüyorsanız ve kontör yüklemek için 180 günlük süreyi geçirdiyseniz Türkiye tatilinizde hoş olmayan bir sürprizle karşılaşabilirsiniz. Turkcell, Avea ve Vodafone operatörlerine ait faturasız hatlar 180 gün içinde yükleme yapılmadığı taktirde kapanmaktadır. Fakat bir çözümü var: Fonmoney! Fonmoney ile Avrupa’nın ve dünyanın her yerinden, kredi kartlarınızı veya banka kartlarınızı kullanarak veya hiçbir kişisel bilginizi vermeden Paysafecard ile kolayca yükleyebilirsiniz. Bir defa yüklemek sizi iptal edilmiş faturasız hat sürprizinden kurtarır; yeni hat masrafından da...

 Avea faturasız hatlar için kullanım süreleri

 Avea faturasız hatlara 180 güne kadar mutlaka kontör yüklemek gerekiyor. Dış aramalara hattını 90 gün içinde kapanıyor. Sonraki 90 gün içinde kontör yüklenmez ise hattınız deaktive oluyor ve sözleşmeniz iptal ediliyor.

Fonmoney ile Avea hatlarınızı yüklemek için tıklayın. 

 

Turkcell Hazır Kart hatlar ne zaman kapanır?

Turkcell hatlar da Avea hatları gibi kontör yüklemesi yapılmayan 90 günlük periyodun ardından “Yarı Aktif Dönem”e giriyor. Bu sürede arayanlar size ulaşabiliyor ancak bu 90 günü takip eden 3 ayın sonuna kadar kontör yüklenmez ise numaranız iptal ediliyor, hattınız tekrar kullanılamıyor. Cep telefonunuzdan *166*5# kodunu girerek arama tuşuna basarak kullanım dönemlerinize dair bilgi edinebilirsiniz.

Fonmoney ile Turkcell hatlarınızı yüklemek için tıklayın.

Vodafone hattımın kapanmaması için ne yapmalıyım?

En düşük yükleme miktarını yükledikten sonraki 180 gün boyunca bakiyeniz bulunuyorsa arama yapabilir, bulunmuyorsa dışardan aranmaya devam edebilirsiniz. 90 gün boyunca kontör yüklenmemiş ve bakiyeniz sıfır ise Vodafone tarafından arama ve kısa mesaj gönderme kısıtlaması başlar. Hattınızı kullanabilmek için yeniden kontör göndermeniz gerekmektedir. Daha fazla bilgi için Vodafone Müşteri Hizmetleri (0542 542 00 00) ile de görüşebilirsiniz.

Fonmoney ile Vodafone hatlarınızı yüklemek için tıklayın. 

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.