Fonmoney -

Turkcell ile kontör yükleme!

⇒Fonmoney'den yeni "Türkiye'ye para transferi" hizmeti 

⇒ Almanya'dan Türkiye'ye para göndermek için şimdi tıklayın! 

Tükiye’deki hatlara kontör yüklemede yaşanan en önemli sorunlardan biri hemen tüm GSM operatorlerinin farklı sistemler ve platformlar kullanıyor olmaları. Turkcell, Avea, Vodafone, kendi intenet siteleri uzerinden kontör yükleme hizmetleri sunmalarına ragmen hangi siteye girerseniz girin, farklı bir site yapısı ile karşılaşacaksınız. Bunun yanında sitenin reklam ile dolu sayfalarını geçerek işleminizi yapabileceğiniz sayfaya ulaşmak kolay olmayabilir.

Bu üzerinde durduğumuz sorunların karşınıza çıkabileceği internet sitelerinden biri Türkiye’deki pazarın en önemli aktorlerinden olan Turkcell’e ait. Turkcell sayfasında kontör yüklemek için dolaşırken adeta kaybolmak mümkün. Bunun dışında sadece kredi kartı ile ödemek zorundasınız.

Ayrıca GSM operatörleri bankalarla ortak çalışıyor ve müşterileri kontör yüklemek için banka aramaları yapmak zorunda kalıyor.  Arama ve mesaj yoluyla kontör yüklerken son derece hızlı olmak gerekebiliyor ve bu süreçte istenmeyen hatalar da oluşuyor. 

Turkcell’in sundugu hizmetlerle kıyaslandıgında Fonmoney ile kontör alıp gondermek çok daha kolay. Birincisi Fonmoney internet platformu olarak kurgulanmış ve tek bir alana yogunlaşarak işini daha uzmanca başarıyor. Site üzerinde hiç bir şey aramanıza gerek kalmadan kontör yükleme işleminizi hızlıca gercekleştiriyor. Ayrıca Fonmoney üzerinden çok daha fazla ödeme seçenegine ulaşabiliyorsunuz ki, belki de alanında en büyük ayrıcalık ödeme seçeneklerinin çeşitliliğinde ortaya çıkıyor.

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.