Fonmoney -

Turkcell hattıma yurt dışından nasıl TL yükleyebilirim?

 

⇒ Fonmoney'den yeni "Türkiye'ye para transferi" hizmeti 

⇒ Almanya'dan Türkiye'ye para göndermek için şimdi tıklayın! 

Hemen Fonmoney Turkcell TL yükleme sayfamızı tıklayın. TL kontör yüklemek istediğiniz numarayı yazın ve bir sonraki adımda 20, 30, 50 TL’lik yükleme seçeneklerinden birini seçin.

 

Birçok kontör yükleme sisteminden farklı olarak Fonmoney Avrupa bankalarından alınmış tüm kredi kartları ve internet alışverişine açık olan banka kartları ile alışverişe olanak tanımadıktadır. Türkiye’de faaliyet gösteren firmalara ait siteler yalnızca Türkiye bankalarına ait kredi kartı kabul ettiğinden bu sistemleri kullanmak yurt dışında yaşayanlar için, eğer Türk banklarından alınmış bir kredi kartına sahip değillerse mümkün olmamaktadır.

 

Yurt dışından Turkcell kontör yüklemek isteyenlere en güvenilir, en hızlı ve kullanımı en kolay hizmeti sunan Fonmoney’de Turkcell TL ve kontör yüklemek için hemen tıklayın.

 

Turkcell TL yüklerken bir sorun çıktı, ne yapabilirim?

 

Hazır Kartı’nıza Fonmoney ile kontör yüklerken bir sorun ile karşılaştıysanız hemen [email protected] adresine bir email gönderebilir veya iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

 

Hazır Kart’ıma en geç ne zaman kullanım dönemleri nelerdir?

 

Hazır Kart’ınıza TL yüklediğiniz andan itibaren, 180 gün boyunca telefonunuzdan arama yapabilir, aranabilir ve tüm Hazır Kart hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. 180 günün sonunda yeniden kontör yüklenmemiş ise 90 Günlük “Yarı Aktif Dönem” başlar. Bu dönemde kişiler sizi arayabilir ancak siz hattınızda bakiye bulunsa dahi arama yapamazsınız. Bu sürenin sonuna kadar kontör yüklenmeye hatlar tamamen kapanır.

 

Turkcell hattımdaki bakiye miktarını nasıl sorgulayabilirim?

 

Telefonunuzdan *123# tuşlayıp, arama tuşuna basarak bakiyenizi öğrenebilirsiniz.

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.