Fonmoney -

Tatiller de kontörsüz kalmayın!

Evet bahar ayları geldi, havalar güzel, çeşitli tatiller de yaklaşıyor ki bunların belki de en önemlisi okulların tatile gireceği yaz dönemi. Birçoğumuz için artık zorlu iş dönemlerini arkada bırakacağımız güneşli günler yaklaşıyor. Bu da tabi ki tatil demek.

İnsan ne kadar yoğun bir çalışma dönemi geçirirse o kadar uzun da bir tatil istiyor haliyle. Uzun tatillere gitmenin bir sürü yan etkisi de yok değil. Özellikle tüm sevdikleriniz arkanızda bıraktığınız hissi belki de tatilimizi kısa tutmayı düşündüren en önemli etken.

Yine de günümüz teknolojileri sizi sevdiklerinizden ayrı hissettirmemek için var. Artık Fonmoney gibi hizmetler dünyanın neresinde olursanız olun sevdiklerinize ulaşmanızı sağlıyor. Cep telefonunuz en son model olsa da hizmet sağlayıcı bağlantınızı kuran esas element ve konuşmanın da bir ücreti var tabi.

İşte bu noktada ücret sorun değil derken ya olağanüstü faturalar geliyor ya da bir anda kontör bitiyor. Hemen yüklemek gerekiyor, neyle nasıl ödenecek?  Sorunlar kafanızı rahatsız etmesin istiyorsanız Fonmoney hizmetlerine hemen göz atın. Kredi kartı, Paysafe gibi ödeme imanları, 3d Secure güvencesi. Hem de internetten, yani dünyanın neresinde olursanız olun.

Tatil gelmeden en iyisi siz önleminizi alın, ve şimdiden tatilin keyfini çıkarın

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.