Fonmoney -

Sömestr tatilinde gençlere kontör gerekiyor!

Sonunda öğrencilerimizin en sevdikleri dönemlerden biri başlıyor ve okullarımız sömestr tatiline giriyor. Sömestr tatili aynı zamanda veliler için de iş hayatının en yoğun olduğu dönemde bir kaçış imkanı sağlıyor. Peki sömestr tatilinde en çok tercih edilen tatil yerleri ve imkanları hangileri dersiniz. Beklenenin aksine sömestr tatillerinde göney yörelerimiz değil, fakat daha çok Uludağ‘dan Kartalkaya ve Kartepeye hem sportif hem de eğlence açısından dolu dolu programlar vaat eden kayak merkezleri de tatil planları arasında en ön sıralarda yer alıyor. Kış tatiline çıkmak heyecan verici olsa da kış tatillerinin ilginç bir dezavantajı bulunuyor. Kış tatillerinin geçirildiği yerler çoğunlukla yerleşimden uzak, bir otel ve onun sportif tesislerinden ibaret oluyor. Bu durumda en çok zorlanaılan konulardan birisi kontörlü hatlara sahip vatandaşların ve özellikle de okul ağındaki gençlerin iletişim sorunları. Günümüzde artık kntörlü telefonlar iin en avantajlı yöntem internetten kontör yüklemek. Her yerde GSM operatörü dükkanları bulunmayabilir, fakat hemen her yerde internet bağlantısı bulunuyor . Bu altyapıdan yararlanmayı bilenler ise hemen her yerden kontör yükleyebiliyorlar. İnternet üzerinden kontör yüklemenin en dikkat edilmesi gereken yönlerinden biri güvenilirlik. Zira GS operatörü ofislerinin tercih edilmesinin sebebi güvenilirlik iken, internet ortamı tamamen güvenilir kabul edilmiyor. Fakat Fonmoney gibi hizmet sağlayıcılar güvenilirlik kriterini de en iyi şekilde sağlıyorlar. Doğru hizmet sağlayıcıları kullanarak tatilde hem gençlerinizinheiç bir zaman kontörsüz kalmamasını sağlar hem de karmaşık metodlara gerk olmadan anında kontörünüze kavuşabilirsiniz.

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.