Fonmoney -

Sevdiklerine bayram hediyesi Fonmoney'de!

⇒Fonmoney'den yeni hizmet: Almanya'dan Türkiye'ye para gönderme hizmeti için tıklayın! 

⇒Fonmoney ile EUR hesaplarınızdan TL hesaplarına, Türkiye'ye para gönderin

Bu bayram Almanya ile Türkiye'nin arasındaki mesafe Fonmoney'nin sunduğu dünyanın en güvenli, en hızlı ve kullanımı en kolay kontör yükleme hizmeti ile kapanıyor. Nasıl mı? Çok basit, hemen açıklayalım: Bayramda Türkiye'de olmak isterdiniz fakat olamıyorsunuz, o halde ailenize telefon veya internet aracılığı ile ulaşmaya çalışacaksınız değil mi? Belki onlar da sizin onları aradığınız gibi başkalarını arayacaklar. E malum, Türkiye'de iletişim ücretleri pek de uygun fiyatlı sayılmaz. İşte size akrabalarıyla bol bol bayramlaşmak isteyen halanıza, sizi arada bir arayıp sormak isteyen teyzenize, teknolojiden çok anlamayan büyüklerinize Fonmoney ile kontör yollayarak maddi ve manevi destek olma fırsatı! Yalnızca 3 adımda, kontör yüklemek istediğiniz numarayı girin, ne kadar kontör yüklemek istediğinizi seçin ve ödeme ekranına geldiğinizde tercih ettiğiniz ödeme şeklini seçin. İşte hepsi bu kadar. Kontör sevdiklerinize bayram hediyesi olarak ulaştı bile! Fonmoney tüm Almanya'ya mutlu bayramlar diler!

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.