Fonmoney -

Sevdiklerin için küçük bir hediye

blog

 

⇒Fonmoney'den yeni "Türkiye'ye para transferi" hizmeti 

⇒ Almanya'dan Türkiye'ye para göndermek için şimdi tıklayın! 

Sevdiklerimize küçük bir hediye vermek için özel bir günü beklemenize gerek yok. Türkiye'deki sevdiklerinize Fonmoney'nin dünyanın en güvenli, kullanımı en kolay ve hızlı online kontör yükleme hizmetini kullanarak kontör gönderebilir, hem maddi hem manevi destek olabilir, onları özlediğinizi ve düşündüğünüzü gösterebilirsiniz. 

Nasıl mı? Daha önce de dediğimiz gibi oldukça kolay. Yapmanız gereken tek şey Fonmoney'nin Türkiye'ye kontör yükleme hizmetini ziyaret edin ve numarayı girin. Göndermek istediğiniz miktarı seçin. Fonmoney, Türkiye'deki Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom / Avea faturasız hatlara yüklenmek üzere 20, 30, 50 TL'lik kontör yükleme seçenekleri sunar. Almanya'dan, Avusturya'dan, Belçika'dan, Hollanda'dan, Azerbaycan'dan, İngiltere'den, Fransa'dan kontör yüklemek Fonmoney ile kolay, hızlı ve güvenli. Yüklemek istediğiniz kontör miktarını seçtikten sonra ödeme seçenekleri arasından kredi kartı, banka kartı ve Paysafecard ile ödeme seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Ödeme işlemi gerçekleştiğinde yükleme tamamlanır ve sevdiklerinize anında ulaşır. 

Soru ve görüşleriniz için [email protected] adresinden bize 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz. 

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.