Fonmoney -

Sen de özledin mi Türkiye'yi bizim gibi?

⇒Fonmoney'den yeni hizmet: Almanya'dan Türkiye'ye para gönderme hizmeti için tıklayın! 

⇒Fonmoney ile EUR hesaplarınızdan TL hesaplarına, Türkiye'ye para gönderin

Bu soruya cevabın “Evet!” ise, sana birkaç önerimiz var. Hemen başlayalım:

1- Arkadaşlarınızı yemeğe çağırın

Sizin gibi gurbette yaşayan arkadaşlarınız mutlaka vardır. Çok yakın arkadaşlarınız olmasa bile sizinle aynı duygu durumunu paylaşan insanlarla beraber bir masada oturup yemek yemek, sohbet etmek size iyi gelecektir. Memleket hasreti çekerken kendinizi diğer insanlardan soyutlamak hata olur.

2- Whatsapp'i bırakın

Evet bu konuda ciddiyiz! Çünkü sürekli yazarak ve emojiler göndererek kurulan bir ilişki hiçbir zaman bir telefon görüşmesinin yerini tutmayacaktır. Üstelik sizi gerçek dünyadan koparan Whatsapp çevrenizle bağınızı koparacağından ne burada, ne orada olma durumu uzun vadede canınızı daha fazla sıkabilir.

3- Kültür sanat aktivitelerini takip edin

Almanya, Avusturya, Fransa veya Hollanda... Yaşadığınız şehirde mutlaka ama mutlaka Türkiye'den bir grup gurbetçimizin kurduğu bir dernek, bir kültür merkezi ya da bir organizasyon vardır. Bu dernek ve merkezlerin düzenlediği Türkiye gecelerine katılıp hem Türkiye özleminizi giderebilir, hem de yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Sosyal hayatınız da renklenmiş olur.

4- Fonmoney'i deneyin

Fonmoney Türkiye'yi kullanarak Türkiye'deki sevdiklerinize 20, 30, 50 TL değerinde kontör gönderebilirsiniz. Turkcell, Avea, Vodafone faturasız hatlara yurt dışından kontör yükleyebilmenizi sağlayan Fonmoney ile Türkiye'deki sevdiklerinize maddi ve manevi destek olurken Türkiye özleminiz de bir nebze olsun dinmiş olur.

5- Fonmoney Türkiye Facebook sayfamızı ziyaret edin

Her gün düzenli olarak Türkiye hakkında paylaşımlar yapan Facebook sayfamızı ziyaret ederek Türkiye ve Fonmoney Türkiye hakkındaki paylaşımlarımızı görebilir, daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Paylaşımlarımıza dilediğiniz gibi yorum yapabilirsiniz.

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.