Fonmoney -

Ramazan'da Türkiye'ye kontör yüklemenin en kolay yolu

Fonmoney, mübarek Ramazan ayında da Türkiye'ye ve Türkiye'deki hatlara kontör yollamanın ve sevdiklerimize maddi manevi destek olmanın en kolay yolu.

18 Haziran'da Ramazan ayı boyunca yine ibadet etmenin huzuru içimizde olacak. Bu huzurlu günlerde hem Ramazan ayını kutlamak, hem sevdiklerinize maddi anlamda destek olmak, hem onlardan habersiz kalmamak hem de bir hediye sunmak için Fonmoney ile Türkiye'ye, Türkiye'deki faturasız hatlara, Türkiye'deki sevdiklerinize kontör yükleyebilir, yollayabilirsiniz. Avea, Turkcell, Vodafone hatları için kontör yüklemek Fonmoney ile çok basit.

Diyelim ki hem Ramazan ayını kutlamak, hem de sevdiklerinize destek olmak, onları sevindirmek adına kontör yüklemek istiyorsanız. Yapmanız gereken tek şey, Fonmoney sayfasına girmek, yükleme yapmak istediğiniz numarayı ve ardından yükleme yapmak istediğiniz miktarı belirlemek. Ödeme seçeneklerinden kredi kartı ile ödeme, hemen havale veya Paysafecard ile ödeme seçeneklerini seçebilirsiniz.

Tüm İslam aleminin Ramazan ayını kutlar, hepimizin sevdikleriyle iletişim içinde kalabileceği, huzurlu bir Ramazan ayı dileriz.

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.