Fonmoney -

Paysafe her yerde aynı değil!

Fonmoney hizmetleri ile ilgili yazılarımızdan biri de Paysafe ödeme şekilleri hakkında olacak. Aslında son derece yaygınlaşmış urumda olan Paysafe özellikle Avrupa'da büyük bir kullanıcı gurubu tarafından benimsenmiş durumda. Türkiye'de ise belirli bir gurup kullanıcının kullanıcıların küçük bir aşamayı atlaması gerekiyor. Paysafe artık birçok yerden elde edebileceğiniz bir kart. Size verilen şifreyi kullanarak internet üzerinden alışveriş yapmanızı sağlıyor. Elinizdeki Paysafe kuponlarının numaralarını girerek, Paysafe ödeme seçeneği olan yerlerde anında bozdurabiliyor ve alışveriş yapabiliyorsunuz. Fakat bazı ülkelerde Paysafe ödemeleri için kayıt olmak gerekiyor. Türkiye de bu ülkelerden biri. Fonmoney müşterilerinin Paysafe kullanırken yaşadıkları en büyük sorun ise yurt dışından aldıkları paysafe kartlar ile Türk hatlarına kontör alma sırasında yaşanıyor. Örnek olarak Almanya'da Paysafe kuponu alan ve Türkiye'de bulunan tanıdığına Fonmoney üzerinden kontör yüklemek isteyen müşterimiz bir anda karşısına çıkan uyarı ile şok yaşıyor. Türkiye'deki Paysafe uygulaması kayıt olunmasını talep ediyor. Malesef bu durumda yapılacak şey kayıt olmaktan ibaret. Paysafe güvenilir bir kurum ve uzun zamandır güvenilir bir şekilde internet üzerinden ödemeyi sağlayan bir hizmet. elinizdeki miktarı hemen kullandığınız için hesabınızın hacklenerek paranızın kaybolması şansı da bulunmuyor. Fonmoney Paysafe güvenliği ile hizmetleine kalite katmaya devam edecek.

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.