Fonmoney -

Online kontör yüklemede Fonmoney'den hızlısı yok

Sevgili Fonmoney dostlarının çok iyi bildiği bir şey var: Fonmoney online kontör yüklemenin en hızlı adresi. Neden mi? Açıklıyoruz! Bir kere kayıt olma derdi yok. Evet, yanlış duymadınız. Kayıt olmadan kontör yüklemek de var hayatta. Kayıt ismi, şifre veya e-mail adresine ihtiyacınız yok. Tek yapmanız gereken şey Fonmoney'nin internet sitesine girip, tam önünüze çıkan boşluğa kontör yüklemek istediğiniz telefon numarasını giriyorsunuz. Ardından hiç vakit kaybetmeden yüklemek istediğiniz kontör miktarını tıklıyorsunuz. Önünüze bir sonraki adımda bir ödeme sayfası çıkacak. Bu sayfada ödeme yapmak istediğini metodu seçebilirsiniz. Örneğin kredi kartınızı güvenli 3d secure sistemi ile kullanabilirsiniz. Satış noktalarından Paysafecard satın alarak alışverişinizi internet sitemizden Paysafecard ile yapabilir ve kontör işleminizi hiç kişisel bilgi vermeden tamamlayabilirsiniz. Ödeme işlemi gerçekleştiğinde, kontör alıcıya yüklenir ve kontörü alan kişi operatöründen bu yüklemeye dair bilgilendirme mesajı alır. İşte hepsi bu kadar!!

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.