Fonmoney -

Okula başlayan gençlere kontör lazım

Türkiye’de okullar bu pazartesi açıldı. Okula başlayan yeğeninize, kuzeninize, öğretmen tanıdıklarınıza kontör hediye ederek onlara maddi ve manevi destek olabilirsiniz. Biliyorsunuz, gençlere, Anadolu’da öğretmenlik yapan emekçilerimize kontör gerekiyor. Peki nasıl göndereceksiniz? Hemen anlatalım:

Fonmoney’nin online alışveriş sayfasına girin. Ardından karşınıza çıkan kutucuğa yükleme yapmak istediğiniz telefon numarasını girin. Telefon numarasını girdikten sonra bir sonraki aşamada kontör miktarını girin. Kontör miktarını da girdikten sonra ödeme seçenekleri ekranına gelin. Kredi kartı, Sofort Banking veya Paysafecard ile ödeme yapabilirsiniz. Ödeme gerçekleştikten sonra yüklediğiniz kontör miktarı anında alıcıya ulaşacaktır.

Okullar işin bahanesi, sevdiklerimize maddi manevi destek olmak, onlarla hep iletişimde kalmak en önemlisi. Siz de Fonmoney’nin uygun fiyatlarından yararlanarak okula başlayan gençlere kontör gönderebilir, onları sevindirebilir, yeni eğitim öğretim yılında onlara moral verebilirsiniz.

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.