Fonmoney -

Kurban Bayramında keyfiniz kaçmasın!

A Her bayram olduğu gibi bu bayram da hepimizi bir memleket heyecanı sarıyor. Sadece Memleket heyecanı da değil aynı zamanda tatil anlamın da geliyor bayramlar. Kurban Bayramı gibi dini takvimimizin en önemli kutlama dönemlerinden ikincisi bu senenin son fırsatlarından biri anlamına geliyor. Her ne kadar okullar açılmış, işlerimize dönmüş olsak da memleket özlemine dayanamayanlarımız, aile ve tanıdık ziyaretlerine çıkanlarımız olacaktır.

Bayramlar, dinimiz açısından önemli günler olmasının yanı sıra; ailemiz, dostlarımız ve tanıdığımız tanımadığımız vatandaşlarımızla mutluluğunu yaşadığımız; dargınların barıştığı, birbirinden ayrı düşmüşlerin görüştüğü mutlu günlerdir. Bu sebeple sevdiklerimizle kavuşma fırsatı kaçırılmamalıdır.

Kurban Bayarmı için alabileceğimiz tatiller kısa olsa daü özellikle Türkiye’ye gidecek olanlarımızın artık 60 gün boyunca cep telefonlarını kullanabileceği en güzel haberlerden biri. Kontör sorununu ise Fonmoney ile çözmek kolay. Fonmoney kredi kartı, Paysafe gibi ödeme imkanları, 3d Secure güvencesi gibi nerede olursanız oln rahatça ulaşabileceğiniz seçenekler ile geliyor. Üstelik yurt dışından geenler olarak euro ile ödeme yapabilmek de cabası.

Bu sefer tatil kısa, nereye giderseniz gidin haberleşme imkanlarından uzak kalmamanın yolu Fonmoney gibi hizmet sağlayıcılardan geçiyor. Herkese şimdiden mutlu Bayramlar!

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.