Fonmoney -

Kontör yollamak zor değil!

⇒ Fonmoney'den yeni "Türkiye'ye para transferi" hizmeti 

Yurt dışına kontör yollamak bir nevi hediye göndermek gibi birşey. Son zamanlarda konuyla ilgili yaklaşımlar da bu noktaya yoğunlaşıyor. Yani kontör yolamak ile kimi zaman hediye ve para yollamak arasında hemen pek bir fark bulunmuyor. Bu sebeple de yurt dışından kontör yüklemek giderek daha fazla kişinin ilgisini çekiyor.

Bununla beraber yurt dışında yaşayan Türkler için yurt dışından kontör yollama kaçınılmaz bir zorunluluk oluşturuyor. Bu durumda Türkiye'den rahatça kontör yüklenebilen GSM operatörleri yurt dışı hizmetleri ile pek ilgilenmiyor.

Fonmoney sitesine bir kez nbaktığınızda bu hizmetin müşteriler için ne kadar kolay sağlandığını fark edebilirsiniz. Fonmoney ile kontör yollamak tam anlamıyla kolaylık. İnternet üzerinden, bilgisayar baiında ve kolayca. Hediye yollamak gibi. Paket servise gitmenize gerek kalmadan.

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.