Fonmoney -

Kendi para birimimizle ödemek!

Hemen hepimizin kontörlü telefonları muhakkak olmuştur. Şu ana kadar bu sektörde olan değişikliklere rağmen kontör yükleme ilk gün olduğu gibi gelişmeye devam eden bir alan. Kontör yüklemede aşılması en zor sorunlardan biri ise farklı ülkelerde kontör yüklemek isteyen müşterinin karşılaştığı kur sorunları.

Kur sorunlarını aşmanın yolu ise uluslararası kontör yükleme sağlayan internet üzerinden kontör yükleme kanalları. Fonmoney gibi hizmetler karmaşık durumlarda kafa karışıklığını gideren ve kontör yüklemeyi mümkün kılan bir çeşitlilik sağlıyor. Fonmoney ile Azeri Manatı, Türk Lirası, Dolar, Euro gibi ödeme koşullarından yararlanılabiliyor. Yerel hizmetlere göre daha fazla çeşitlilik demek olan bu hizmet internetten kontör yüklemede alınan aşamayı da gözler önüne seriyor.

⇒ Fonmoney'den yeni "Türkiye'ye para transferi" hizmeti 

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.