Fonmoney -

İngiltere’den Türkiye’ye Kontör Yüklemenin En Kolay Yolu

Merhaba İngiltere’de yaşayan sevgili dostlar! Fonmoney’i tanıyıp, Fonmoney’nin dünyanın en kolay kontör yükleme servisiyle sevdiklerine veya kendi faturasız hatlarına kontör veya TL gönderen herkese teşekkürler. Peki, içinizde Fonmoney’i tanımayanlar var mı? İngiltere’den Türkiye’ye nasıl kontör yüklerim? İngiltere’den Türkiye’deki hattıma nasıl TL gönderirim? Ve benzeri sorularınız varsa bu yazımız tam size göre...

 

Fonmoney’i tanımayanlar için kısaca kendimizden bahsedelim:

Fonmoney faturasız cep telefonu hatlara kontör, TL veya bakiye yüklemenin dünyadaki en kolay ve hızlı yoludur. Fonmoney online kontör yükleme hizmetini kullanarak, İngiltere’den veya dünyanın dört bir yanından, internet bağlantısı bulabildiğiniz her noktada, dilediğiniz cep telefon numarasına sadece 3 adımda internetten kontör yükleyebilirsiniz.

 

İngiltere’den Türkiye’deki hatlara kontör yükleme için takip etmeniz gereken adımlar şunlar: Kontör yollamak istediğiniz telefon numarasını girin; yüklemek istediğiniz kontör miktarını seçin, ödeme seçeneğini seçin ve ödeme tamamlandığında kontör yüklenmiş olacaktır. Kontör yüklendiğinde operatörünüzden bir bilgi mesajı alırsınız. Eğer yükleme sırasında problem yaşarsanız, yükleme sonrasında kontörünüz size ulaşmazsa, kontörünüzü yükleyip yüklemediğinizden emin değilseniz her zaman Destek Ekibimize yazabilirsiniz. [email protected] adresine göndereceğiniz sorularınız en geç 12 saat içinde cevaplanır.

 

Londra, Manchester, Cambridge, Brighton! İngiltere’nin neresinde olursanız olun Fonmoney daima hizmetinizde.

⇒ Fonmoney'den yeni "Türkiye'ye para transferi" hizmeti 

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.