Fonmoney -

Hollanda'dan Türkiye'ye para göndermek hiç bu kadar güvenli, kolay ve ucuz olmamıştı

FB Beitrag MTTRP NLC

Hollanda'dan Türkiye'ye para göndermenin hem güvenli hem de daha ucuz bir yolunu mu arıyorsunuz? Doğru yerdesiniz! 

Hollanda'dan Türkiye'ye para göndermek için Fonmoney'i neden tercih etmelisiniz? 

Çünkü Fonmoney bir banka kadar güvenlidir. Bankalar gibi denetlenen Fonmoney'e neden güvenebileceğinizi buradan okuyun! 

Fonmoney ile Hollanda'dan Türkiye'ye para gönderme ücreti yalnızca 1,99€'dur. Alıcı hiçbir ücret ödemez ve gizli ücret yoktur. 

Fonmoney bankalardan bile daha avantajlı döviz kuru fiyatları sunar. Alıcıya ulaşacak miktar şeffaf bir biçimde belirtilmiştir. 

Paranız alıcıya 1-2 iş günü içinde ulaşır. Alıcının IBAN numarasını kullanarak Hollanda'dan Türkiye'ye para gönderdiğiniz için alıcı parasını almak için hiçbir yere gitmek zorunda kalmaz. Para direkt alıcının hesabına geçer. 

Fonmoney ve Hollanda'dan Türkiye'ye para gönderme konusundaki sorularınız için bize her zaman danışabilirsiniz. 

 

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.