Fonmoney -

Güvenlik ve ucuzluk arasındaki ikilem!

İnternet üzerinden kontör yüklemek günümüzde artık temel metot haline gelmeye başladı diyebiliriz. Akıllı telefonların her an internete bağlanabiliyor olması da bu duruma yadsınamaz bir katkı sağlıyor. Fakat sektör gelişirken kullanıcılar için de yen sorunlar çıkıyor.

Sorunlardan en önemlisi güvenlik faktörü. Belirli ödeme şekillerini kabul etmeyen, sadece en güvenilir metotları kullanan sitelerde fiyatların daha yüksek olması anlaşılır olduğu kadar meşru da. Müşteriler destek servisi olmayan, güvenlik sistemleri olmayan ve kullanıcı ara yüzeyi herşeyi zorlaştıran bir siteye daha ucuz diye yönlenir mi?

Piyasada uzun süre kalıcı olabilmiş tüm hizmet sağlayıcılar değerlendirildiğinde güvenli ve geniş kapsamlı bir hizmetin, ucuz olana tercih edildiği görülüyor.

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.