Fonmoney -

Güvenli kontör yükleme sitesi Fonmoney

İnternetten alışverişte en önemli şey güven. Biliyoruz ki, sizler de Türkiye’deki faturasız hatlara TL yüklemek istediğinizde, akrabalarınıza kontör göndermek istediğinizde güvenli bir kontör alışveriş sitesi arıyorsunuz.

Güvenli online kontör yükleme sitesi denince Fonmoney’den başka akla gelecek bir marka olamaz. Neden mi? Hemen size Fonmoney’den kontör yüklemenin neden en güvenli yol olduğunu açıklayalım:

1- Üye olmanıza gerek yok

Peki, bu ne demek? Üye olmamak size ne kazandırıyor? Üye olmak zorunda olmamanın en önemli artısı elbette kişisel bilgilerinizi vermek zorunda olmamanız. Yani, sizin adınızı, soy adınızı, nerede yaşadığınızı bize bildirmenize gerek yok. İşleminizi tamam anonim bir şekilde, e-mail adresi dahi vermeden gerçekleştirebilirsiniz. Tabii ki, üye olabilirsiniz de. Sistemimize üye olmanız halinde geçmişte yapmış olduğunuz alışverişleri takip edebilirsiniz.

2- Paysafecard ile ödeme yapabilirsiniz

Kredi kartınızın veya banka kartınızın numarasını üçüncü kişilerle paylaşmak istemiyor olabilirsiniz. Bu durumda Fonmoney size Avrupa’nın hemen her yerinde kolayca bulabileceğiniz kullan at para kartları Paysafecard ile güvenli alışveriş imkanı sunuyor. Fonmoney’nin Türkiye’deki Avea, Turkcell ve Vodafone operatörleri için sunduğu sunduğu 15, 20, 30 ve 50 TL’lik kontör miktarlarını Paysafacard kullanarak satın alabilirsiniz.

3- Kişisel bilgileriniz sizde kalsın

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Fonmoney kontör yüklemek için üyeliği zorunlu tutmadığı için kişisel bilgilerinizi bizimle paylaşmanıza gerek yoktur. Kontör yükleme işlemi 3 aşamalıdır. Telefon numarasını, yüklemek istediğiniz telefon numarasını yazıp, kredi kartı, banka kartı/hemen havale veya Paysafecard ile ödeme seçeneklerinden birini seçip, ödeme işlemini tamamladığınızda kontörü satın almış olursunuz. Görmüş olduğunuz gibi işlemlerin hiçbir aşamasında kişisel bilgilerinize erişim talep edilmez.

Siz de sevdikleriniz için Fonmoney’den yararlanarak kontör satın alırken güvenli alışverişin tadını çıkaranlardan olun. Sevgiyle kalın...

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.