Fonmoney -

Güven Notumuz 5 Yıldızlı “Pek İyi”

Dünyanın her yerinden Türkiye’deki faturasız hatlara TL yüklemenin en kolay yolu Fonmoney, dünyanın en fazla kullanılan satıcı değerlendirme sistemi Trustpilot’tan 5 yıldız aldı. Dünya çapında erişime açık olan Trustpilot, üyelik sistemiyle çalışan ve müşterilere dünyanın dört bir yanında müşterisi oldukları firmalar için değerlendirme yapmalarına imkan veren bir sistem. Faturasız hatlara bakiye yüklemenin en kolay yolunu sunan online satıcı Fonmoney de Trustpilot’ta değerlendirmeye giren firmalar arasında. Yani Fonmoney ile faturasız hatlarınıza yükleme yaptıktan sonra Trustpilot üzerinden memnuniyetinizi derecelendirmeniz mümkün. Bugüne kadar Fonmoney üzerinden faturasız hatlara yükleme yapan müşterilerimizin tam yüzde 85,6’sından tam puan, yani 5 yıldız; yüzde 9’undan ise 4 yıldız almayı başararak Trustpilot’taki toplam puanımızı 10 üzerinden 9,3’e çıkarmayı başardık. Bizi tercih eden ve Trustpilot’ta hizmetimize puan veren tüm müşterilerimize teşekkür ederiz. Siz de Fonmoney’den aldığınız hizmeti Trustpilot adresinden değerlendirebilirsiniz. Fonmoney Ekibi olarak verdiğimiz hizmet sadece online satıştan ibaret değil. Eğer yükleme sırasında bir aksaklık veya bir hata yaşanırsa http://www.fonmoney.net/contacts adresindeki forma şikayetinizi bildirebilirsiniz. Teknik ekibimiz size yardımcı olabilmek için hizmetinizde olacak. Sevdiklerinizle kesintisiz iletişimi sağlamak için Fonmoney yanınızda.

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.