Fonmoney -

Fransa'dan Türkiye'ye para göndermek Fonmoney ile güvenli ve ucuz

FB Beitrag MTTRP FRC

Fransa'daki herhangi bir EUR hesabından Türkiye'deki herhangi bir TL hesabına, cebinizi en çok düşünen döviz kuru fiyatları garantisiyle para gönderme rahatlığını yalnızca Fonmoney sunuyor! Fransa'dan Türkiye'ye para göndermek için şimdi tıklayın.

Fransa'dan Türkiye'ye para göndermek için neden Fonmoney'i tercih etmeniz gerektiğini kısaca anlatalım: 

► Fransa'dan EUR hesabınızdan kredi kartınızla Türkiye'deki herhangi bir bankadaki bir Lira hesabına para gönderme işlemi yapabilirsiniz. 

► Fonmoney ile Fransa'dan Türkiye'ye para gönderme ücreti yalnızca 1,99€'dur. Fransa'dan Türkiye'ye para gönderim ücreti haricinde başka gizli bir ücret yoktur. Alıcı hiçbir ücret ödemez. 

► Alıcıya ulaşacak miktarı anında görürsünüz. Fonmoney şeffaf döviz kuru fiyatı politikası uygulamaktadır. EUR olarak girdiğiniz TL miktarını anında görün. 

► Fonmoney bir banka güvenliğinde çalışır. Bankalar gibi denetlenir. Bu denetleme sayesinde sizlere para gönderme hizmeti sunabilmektedir. Ayrıntılı bilgiyi buradan okuyabilirsiniz. 

► Paranız alıcıya yalnızca 1-2 iş günü içinde ulaşır. 

► Paranız %100 güvendedir. Paranız ve bilgileriniz 3. kişilerden korunur. 

Fransa'dan Türkiye'ye para göndermek hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız, lütfen bize ulaşın. 

Fransa'dan Türkiye'ye para göndermek için tıklayın. 

 

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.