Fonmoney -

Fransa'dan kontör yükleme kolaylığı!

⇒Fonmoney'den müthiş hizmet: Fransa'dan Türkiye'ye para transferi hizmeti Fonmoney'de 

⇒Fransa'dan Türkiye'ye para göndermek için tıklayın

 

Fransa'dan Türkiye'deki faturasız hatlara kontör yüklemek giderek daha fazla kullanıcının ilgisini çekiyor.  Yurt dışında yaşayan veya yurt dışına seyahat eden Türkler için yurt dışından kontör yükleme kaçınılmaz bir zorunluluk oluşturuyor. Eğer Fransa'da yaşıyor ve Türkiye'deki tatillerinizde kullanmak üzere bir faturasız hat sahibiyseniz 6 aylık süre içinde kontör yüklenmeyen faturasız hatların kapanmasına ilişkin zorluğu da yakından tanıyorsunuz demektir. Turkcell, Vodafone ve Avea'nın kendi internet sitelerindeki TL yükleme hizmetlerinde Avrupa'da kullanılan kredi kartlarının kullanılmaması da büyük bir zorluk oluşturuyor.

Sektördeki bu açığı en iyi kapatan kurumlardan biri Fonmoney.  Fonmoney Türkiye'de bulunan GSM operatörlerine ait faturasız hatları için en kolay ve güvenilir kontör yani TL yükleme hizmetlerinden birini sunuyor. Fransa'dan da Türkiye'deki sevdiklerinize kontör yollayabilmek için Fonmoney'i tercih edebilirsiniz.

Fransa'da yaşayan gurbetçilerimiz için Türkiye ile teması kaybetmemek, yakınlarına ve arkadaşlarına ulaşmak ne kadar önemliyse, bunu kolay yoldan başarabilmek de o kadar değerli.  Bu avantajı ise Fonmoney ile yaşamaya değer doğrusu.

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.