Fonmoney -

Fonmoney'le sevdiklerin Şubat ayında da yanında

Kışın içinizi soğutmasına izin vermeyin! 22 ülkede hizmet veren Fonmoney Şubat ayında da sevdiklerinizle aksaksız iletişim içinde olabilmeniz için yanınızda. Fonmoney'nin ne işe yaradığını merak mı ediyorsunuz? Hemen anlatalım:

Fonmoney ile Turkcell, Vodafone ve Avea'ya ait tüm faturasız hatlara 20,30,50 TL değerlerinde yükleme yapabilirsiniz. Ailenizden bir kimsenin kontöre ihtiyacı olduğunda, bir akrabanıza maddi veya manevi destek olmak istediğinizde Fonmoney her zaman yanınızda. Faturasız hattın numarasını girerek işleme başlamanız yeterli. 14 Şubat Sevgililer Günü'nde sevdiklerinize küçük bir hediye vermek için yine Fonmoney'i kullanabilirsiniz.

Kontör göndermek istediğiniz numarayı girin; kontör miktarını seçin. Kredi kartı, Sofort Überweisung ve Paysafecard ile ödeme seçeneklerini sunuyoruz. Herhangi bir sorunda 7/24 bize danışabilirsiniz. Fonmoney ile kontörünüzün sahibine ulaşacağından %100 emin olabilirsiniz.

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.