Fonmoney -

Fonmoney'i Kullanma Kılavuzu

Sevgili Fonmoney Blog ziyaretçileri Bu yazımız Fonmoney ile düzenli bir şekilde Türkiye'ye kontör gönderenler için değil. Bu kez Fonmoney'i tanımayanları, bilmeyenleri bilgilendirmeyi amaçlıyoruz ve hemen başlıyoruz:

Fonmoney, müşterilerine dünyanın en güvenli ve kullanımı en kolay kontör yükleme hizmetini sunar. 22 ülkede faaliyet gösteren Fonmoney için en önemli ülkelerden biri de Türkiye. Türkiye'ye dünyanın neresinde olursanız olun, kredi kartı, Sofort Überweisung veya Paysafecard ile ödeme seçeneklerinden birini kullanarak Turkcell kontör, Vodafone kontör veya Avea kontör yükleyebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey burayı tıklamak. Ve işte başlıyoruz. Kontör yüklemek istediğiniz faturasız hattın numarasını girin ve ŞİMDİ YÜKLE'ye basın. Bir sonraki aşamada 20, 30 veya 50 TL yükleme seçeneklerinden birini seçin ve DEVAM'a tıklayın. Ödeme türlerinden birini seçin, Şartları ve Koşulları Kabul Ediyorum ibaresine tıklayın ve ödeme ekranına geçin. Güvenliğiniz için kredi kartı ödemelerinde Adyen sayfasına, havale ile ödeme işlemlerinde Sofort Überweisung sayfasına ve Paysafecard ile ödeme seçeneğinde yine Paysafecard'ın kendi güvenli sayfasına aktarılırsınız. Ve ödemeniz tamamlandığında kontör girmiş olduğunuz numaraya yüklendi bile!

Numarayı doğru girdiğinizden emin olmanızı ve işleminizin ardından size verilen işlem numaranızı kaydetmenizi tavsiye ederiz. Herhangi bir sorunda bize danışabilirsiniz. İşte bu kadar basit! ;)

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.