Fonmoney -

Fonmoney'e Trustpilot'tan 5 Yıldız

⇒Fonmoney ile EUR hesaplarınızdan TL hesaplarına, Türkiye'ye para gönderin

Dünyanın en güvenli ve en hızlı, kullanımı en kolay online kontör yükleme hizmeti Fonmoney, Trustpilot'ta müşteri değerlendirmeleriyle 10 üzerinden 9,2 puan alarak 5 yıldızın sahibi oldu. Fonmoney'de kredi kartı, Paysafecard veya Sofort Überweisung kullanarak kontör yükleyen müşterilerimizin alışverişlerinden sonra Trustpilot'ta yaptıkları değerlendirmelerle dünyanın en güvenilir, müşterilerini en çok mutlu eden şirketler arasına girmiş bulunuyoruz. Bize güvenen, Fonmoney ile sevdiklerine, ailelerine, kendi faturasız hatlarına kontör gönderen herkese teşekkür ediyoruz.

Siz de kontör yükleyin

Bildiğiniz gibi Fonmoney dünyanın Türkiye, Romanya, Ukrayna ve Polonya başta olmak üzere dünyanın 22 ülkesinde hizmet veren, aynı zamanda Almanya, Fransa, İngiltere gibi Avrupa ülkelerinde yaşayan göçmenlerce evlerine, sevdiklerine, ailelerine kontör göndermek için düzenli olarak kullanılan bir online kontör yükleme hizmeti. 7/24 hizmet veren teknik ekip, her türlü sorunda müşterilerimizin yanında oluyor. Fonmoney sorunlarında müşterilerine para iadesi de dahil birçok çözüm sunarak müşteri memnuniyeti odaklı bir kontör yükleme hizmeti sunuyor. Sizi de Fonmoney'nin güvenli online kontör yükleme servisi ile tanışmaya davet ediyoruz. Sizler de Fonmoney'i denedikten sonra dilerseniz bize direk, dilerseniz Trustpilot üzerinden görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Sevgilerimizle!

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.