Fonmoney -

Fonmoney'e kayıt olmanın avantajları!

Fonmoney ile dünyanın her yerinden Türkiye'ye kontör göndermenin kolaylığını yaşayan bir çok müşteri, bir önemli kolaylığı daha kullanma konusunda tereddüt yaşıyor. Fonmoney internet sayfasında diller seçeneğinin yanındaki giriş tuşu sayfaya kayıt olunmasını sağlıyor. Yeni müşteri hesabı açılarak kayıt tamamlandıktan sonra ise bir çok avantaj kullanıcıları bekliyor. Bunlardan ilki, ilk yüklemede 2 euro bonus kazanmanız. Fakat asıl büyük kolaylıklar daha başka. Öncelikle bir hesabınız olduğundan yapmış olduğunuz işlemleri buradan kolaylıkla takip edebilirsiniz. Hesabınızda tüm işlemler kayıt altında tutulur ve işlemlerinizde bir sorun oluşması durumunda rahatlıkla takip edebilirsiniz. İkinci olarak kontör gönderdiğiniz tüm numaralar, ödeme şekilleriniz ve miktarlar kayıt altına alınır. bunun yanında tüm yeni indirimler ve fırsatlar anında size haber verilir. Bir başka önemli avantaj ise, sorularınız ve problemleriniz diğer müşterilere göre öncelik sıralamasında öne alınır ve çok daha hızlı sonuç almanız ve probleminizin çözülmesi sağlanmış olur. Bu kadar çok avantajın bir arada elde edilebilmesi Fonmoney'e kayıt olmanın hiç de ertelenmemesi gereken bir adım olduğunu gösteriyor.

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.