Fonmoney -

Fonmoney'de kayıtlı kullanıcı olmanın faydaları

Dünyanın kullanımı en kolay, en güvenli ve en hızlı kontör yükleme hizmetini sunan Fonmoney müşterilerine kayıt olma imkanı da sunuyor. Peki, Fonmoney'de kayıtlı kullanıcı olmanın faydaları nelerdir?

Fonmoney'nin anasayfasını ziyaret ettiğinizde sağ üst köşede bulunan "Üye Ol" ibaresini tıklayın ve kayıt işlemine hemen başlayın. Google, Yahoo veya Facebook hesabınızı kullanarak üye olabileceğiniz gibi, formu doldurarak da Fonmoney kontör yükleme hizmetinin bir üyesi olabilirsiniz. Üyelik işleminiz tamamlandıktan sonra, bir Fonmoney üyesi olarak yapacağınız işlemler kayıt altına alınır, böylece yaptığınız tüm işlemlere Hesabım bölümünden kolayca ulaşabilirsiniz. Fonmoney her kontör yüklemesi için bir işlem numarası vermektedir. Bu işlem numaralarına Hesabım bölümünden ulaşabilirsiniz, böylece eğer yüklemelerinizle ilgili bir sorun yaşarsanız, yapmış olduğunuz işlemin numarasını teknik ekibimize ileterek, sorunun hızlıca çözülmesine yardımcı olabilirsiniz.

Üye müşterilerimizin bir avantajı da Fonmoney'deki yenilik ve kampanyalardan email yoluyla haberdar olabilmeleri. Her ay yolladığımız Newsletter'lar ile üye müşterilerimizi kampanyalarımız ve önemli aksiyonlarımız hakkında bilgilendirmekteyiz.

Fonmoney kullanıcısı ve üyesi olmak için hemen tıklayın, hem yeniliklerimizden, hem de kampanyalarımızdan ilk siz haberdar olun.

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.