Fonmoney -

Fonmoney yeni yılda da yanınızda!

2017
⇒Yeni yılda Fonmoney ile sevdiklerinize kontör göndermek için tıklayın

Dünyanın en güvenli ve kullanımı en kolay kontör yükleme servisi Fonmoney, dünyanın neresinde olursanız olun yeni yılda da sevdiklerinize en hızlı şekilde kontör gönderebilmeniz için yanınızda! Fonmoney ile henüz tanışmadınız mı? Öyleyse, Fonmoney'nin ne işe yaradığını size şöyle anlatalım: Fonmoney, Türkiye'de yaşayan ve faturasız hat kullanan sevdiklerinize maddi ve manevi destek olabilmeniz için online kontör yükleyebileceğiniz bir sistem sunar. Bildiğiniz gibi faturasız hatlara uzun bir süre kontör yüklenmediğinde hatlar inaktive olmaktadır. Fonmoney ile kontör yüklemek için online kontör yükleme sitemizi ziyaret edin. Önce kontör yüklemek istediğiniz numarayı doğru bir şekilde yazın. Daha sonra yüklemek istediğiniz kontör miktarını belirleyin. Online TL yükleme işleminizi Paysafecard, kredi kartı veya banka kartı ile ödeme seçeneklerinden biriyle tamamlayabilirsiniz. Ödeme işlemi gerçekleştiğinde kontör anında alıcıya ulaşır. 

Kontör yükleme sırasında veya işlem sonrasında yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunda Müşteri Hizmetleri'mize e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz. 

Fonmoney herkese 2016 yılından çok daha güzel, barış, sağlık, mutluluk ve iyilik dolu bir yıl diler. 

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.