Fonmoney -

Fonmoney, Türkiye'de de kontör yüklemenin en kolay yolu

⇒Fonmoney'den yeni "Türkiye'ye para transferi" hizmeti 

⇒ Almanya'dan Türkiye'ye para göndermek için şimdi tıklayın! 

Siz de Avrupa'da yaşayıp da, Türkiye'ye kavuşmak için Ağustos ayını bekleyenlerden misiniz? Demek sonunda hasret bitti! O halde hatırlatmamıza izin verin: Fonmoney, Türkiye'de de kontör yüklemenin en kolay yolu. Avrupa bankalarından alınan kredi kartları ve banka kartlarıyla da alışveriş yapabileceğiniz Fonmoney'de kontör yüklemek için ihtiyacınız olan tek şey internet bağlantısı. Hemen kontör yükleme hizmetimizi tıklayın ve telefon numaranızı girin. Ardından 20, 30 veya 50 TL yükleme seçeneklerinden birini seçin. Fonmoney ile Turkcell kontör yükleme, Avea Türk Telekom kontör yükleme, Vodafone kontör yükleme işlemlerini yapabilirsiniz. Kontör miktarı seçiminden sonra ödeme seçeneğini tıklayın ve ödeme gerçekleştiğinde kontör hattınıza ulaştı bile! Muhteşem bir Türkiye tatili geçirmeniz dileğiyle!

The financial service is provided by Easy Payment and Finance, EP, S.A., with its registered office at Calle Gran Vía 51, 6ºC - 28013 - Madrid. Easy Payment and Finance, EP, S.A., is registered with the Bank of Spain with reference number 6849, a Spanish licensed financial institution regulated by the Bank of Spain.

Part of the service is Mi Envío Entidad de Pago, S.L., with registered office at Avinguda de Francesc Cambó, 17, 1st floor (08003 - Barcelona). Mi Envío is registered with the Bank of Spain under reference number 6926, as an authorised financial institution.

The technical service is provided by Fonmoney GmbH, located at Alser Strasse 21/6, 1080 Vienna, Austria.